Obavijest roditeljima i učenicima drugih i petih razreda
Autor: Ljiljana Studeni, 2. 9. 2014.

Dragi roditelji i učenici drugih i petih razreda!

Obavještavamo vas da smo od 18. lipnja 2014. godine upisali nove učenike u našu školu njih (sedmero u 2. razred i osmero u 5. razred), što nas je prisililo na traženje novog ustroja – povećanja broja razrednih odjela 2. i 5. razreda od strane Gradskog ureda.

U iščekivanju odgovora želimo vas obavijestiti da smo pripremili novi razredni odjel 2.e i 5.e te da će svi učenici koji su prebačeni u taj odjel, kao i njihovi roditelji, biti na vrijeme obaviješteni ukoliko će se i isti formirati od stane Gradskog ureda.

Za sva pitanja stojimo vam na raspolaganju.

Stručna služba