MICRO:BIT

ADVENTSKI KALENDAR

Osiguranje učenika

OSIGURANJE UČENIKA U ŠKOLSKOJ GODINI 2016./2017.

Na temelju pristiglih i zaprimljenih ponuda osiguravajućih kuća Školski odbor odlučio je da se s UNIQA osiguravajućom kućom sklopi ugovor za osiguranje učenika 2016./2017. godine s godišnjom premijom od 30,00 kuna.

Detaljnije informacije - na priloženom letku UNIQA¸ osiguravajuće kuće.

uniqa.pdf

Etički kodeks roditelja
Administrator / datum: 14. 10. 2013. 22:18

Na Sjednici Vijeća roditelja održanoj dana, 26. rujna 2013., donesen je Etički kodeks roditelja.

[OPŠIRNIJE]

Poštovani učenici i roditelji ,

obavještavam vas da iduće školske godine 2013/2014, zbog prekapacitiranosti školske kuhinje, učenici od 5 do 8 razreda mogu koristiti samo uslugu mliječnog obroka.

Ravnateljica:

Renata Flajhar

Organiziranje izleta
organizoranje izleta1.pdf

Obavijest za roditelje

Na vijeću roditelja održanom 27. rujna 2012. godine dogovoreno je da svi roditelji koji ne žele da njihova djeca donose samostalno uplatnice za prehranu i produženi boravak, mogu iste podići u računovodstvu škole i to zadnji četvrtak u mjesecu od 15.30 - 17.30. sati.

Sigurniji Internet za djecu i mlade - priručnik za roditelje

7. veljače 2012. godine obilježen je Dan sigurnijeg Interneta. Povodom toga, udruga Suradnici u učenju pripremila je za roditelje priručnik o sigurnijem internetu za djecu i mlade.

U priručniku možete pronaći korisne savjete i informacije o društvenim mrežama. Nadamo se da će vam ponuđeni savjeti koristiti.

Izvor: Ucitelji.hr

Priručnik za roditelje o sigurnijem Internetu za djecu i mlade.

Sudjelovanje roditelja učenika u cijeni programa produženog boravka
Open publication - Free publishing
Kako napisati zamolbu?