Tableti - upute

Obavijest!

Prije uključivanja tableta učenici se o istom trebaju informirati preko PowerPoint prezentacije koja se nalazi ispod slike tableta, s desne strane web stranice škole.

• Na svim tabletima postavljen je početni PIN: 0000

Ministarstvo znanosti i obrazovanja, u sklopu projekta Podrška provedbi Cjelovite kurikularne reforme Škola za život (https://skolazazivot.hr/)  – faza II (CKR II) sufinanciranog  u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020. Europskog socijalnog fonda, nabavilo je tablete za učenike prvih, petih i sedmih razreda u školskoj godini 2019./2020.

Tableti su vlasništvo Škole, a učenici će ih će ih za ovu školsku godinu dobiti na korištenje, uz potpisani revers roditelja. Tablete će dobiti  učenici 5. i 7. razreda koji će ih koristiti više godina odnosno do kraja njihovog osnovnog obrazovanja.

Učenici 1. razreda osnovne škole u nastavi će koristiti tablete pod nadzorom učitelja i u grupnom radu u omjeru 4 učenika na 1 tablet.

Tableti će se najčešće spajati na WIFI mrežu, ali svaki ima mogućnost korištenja SIM kartica koju će učenici, prema potrebi, dobiti besplatno (teleoperateri: A1, Hrvatski telekom i Tele2).

Dostavljene SIM kartice dopuštaju:

• 2,5 GB podatkovnog prometa mjesečno tijekom 12 mjeseci bez naplate

Upute za postavljanje SIM kartice