preskoči na sadržaj

Osnovna škola Jelkovec

Login
e-Dnevnik

MICRO:BIT

Informatika

Tražilica
Korisni linkovi

Stručni skupovi

 

ŠKOLSKA GODINA 2018./2019.

UČITELJI PREDMETNE NASTAVE

IME I PREZIME

PREDMET

RAZREDNIK RAZREDA

Jasenka Glavić

HRVATSKI JEZIK

7.A

Inja Gregurinčić Vidović

HRVATSKI JEZIK

6.D

Martina Bumbar / Hrvoje Kovač

HRVATSKI JEZIK

6.B

Nataša Miljuš

HRVATSKI JEZIK

7.C

Ivana Zrno

HRVATSKI JEZIK

5.E

Hrvoje Kovač

HRVATSKI JEZIK

 

Anita Čakarun

MATEMATIKA

7.D

Nikola Krušelj

MATEMATIKA

8.B

Dora Babić

MATEMATIKA

5.D

Zrinka Vukoja / Manda Josipović

MATEMATIKA

 

Eleonora Prskalo

MATEMATIKA

7.F

Gordana Mišura Hajster

ENGLESKI JEZIK

8.D

Ružica Brkić

ENGLESKI JEZIK

 

Nikola Hodalj

ENGLESKI JEZIK

7.B

Danijela Čopor

ENGLESKI JEZIK

 

Magdalena Anić / Filip Džankić

ENGLESKI JEZIK

8.E

Marina Meter

NJEMAČKI JEZIK

6.A

Ljiljana Lepan Babić

NJEMAČKI JEZIK

5.A

Tea Božek Krušelj / Marina Lovrić

NJEMAČKI JEZIK

8.A

Martina Benke/Vesna Puškadija

FIZIKA

 

Jadran Jelić

TEHNIČKA KULTURA

 

Sanja Červeny

PRIRODA  / BIOLOGIJA / KEMIJA

7.E

Mirna Coljak

PRIRODA / BIOLOGIJA

6.C

Gordana Grošić Križanac

KEMIJA

 

Adrijana Martinović

KEMIJA

 

Dubravka Latinčić

POVIJEST / GEOGRAFIJA

 

Robert Mlinar

POVIJEST

5.B

Vlatka Štor

POVIJEST

6.E

Iva Veverec / Martina Batelka

GEOGRAFIJA

8.C

 Ivana Popovac Hristov / Ivana Koren Madžarac 

LIKOVNA KULTURA

 

Ivana Stojković

GLAZBENA KULTURA

 

Ivan Bertović

TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA

 

Ivan Petošić

TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA

5.C

Ivan Markulin

VJERONAUK KATOLIČKI

 

Stipe Jolić

VJERONAUK KATOLIČKI

 

Marijana Markulin

VJERONAUK KATOLIČKI

 

Marinela Mateljić

VJERONAUK KATOLIČKI

 

Elmedina Begović

VJERONAUK ISLAMSKI

 

Željko Marušić

INFORMATIKA

 

Mirela Mareljić Babić

INFORMATIKA

 

Filip Gorupec

INFORMATIKA

 

 

 

 

 

UČITELJICE RAZREDNE NASTAVE

RAZRED

RAZREDNIK

ZAMJENIK RAZREDNIKA

1.A

Anita Čer

Snježana Babić

1.B

Daniela Marković

Dijana Digula

1.C

Snježana Babić, MENTOR

Anita Čer

1.D

Dijana Digula

Daniela Marković

1.E

Marina Plantić

Anita Čer

2.A

Ivančica Toić, MENTOR

Irena Tomasov Malenic

2.B

Maja Grgić Zetica

Ivana Špehar

2.C

Ivana Špehar

Maja Grgić Zetica

2.D

Irena Tomasov Malenica

Ivančica Toić

2.E

Vlatka Prelogar

Petra Blažinović

2.F

. Anica Kedačić Koračić/Petra Blažinović

Vlatka Prelogar

3.A

Irina Vitez

Andreja Plantarić Balić

3.B

Andreja Plantarić Balić, MENTOR

Irina Vitez

3.C

Ana Lučić

Ivana Ćurković/Anja Mijatović

3.D

Nataša Matković

Andreja Flanjak

3.E

Ivana Ćurković/Anja Mijatović

Ana Lučić

3.F

Andreja Flanjak

Nataša Matković

4.A

Ljiljana Studeni, MENTOR

Ela Ivanišević

4.B

Anita Krišto

Elizabeta Mandić

4.C

Ela Ivanišević

Ljiljana Studeni

4.D

Nada Vrdoljak Ceboci

Valerija Vukelić Habuljko

4.E

Valerija Vukelić Habuljko

Nada Vrdoljak Ceboci
4.F Elizabeta Mandić Anita Krišto

 

UČITELJICE I UČITELJI

PRODUŽENOG BORAVKA

1.A

Anita Komšo

1.B, 1.D

Antonija Marija Kešinović

1.C

Tomislav Gojanović

1.E

Jelenu Miličević/Sandra Plahutar

2.E, 2.F 

Ivana Kesedžić

2.C, 2.D

Marija Čorak

2..A, 2.B

Matea Sitnik/Katarina Anić Vuković

 

STRUČNA SLUŽBA

RADNO MJESTO

IME I PREZIME

RAVNATELJICA

RENATA FLAJHAR

PEDAGOGINJA

ILIJANA BERTOVIĆ, ANDREJA LUKAČEVIČ

PSIHOLOGINJA

MIRNA DRMIĆ

LOGOPEDINJA

JELENA UTJEŠINOVIĆ

KNJIŽNIČAR

KARLO VRANJEŠ

 

 

 

 

ADMINISTRATIVNO - TEHNIČKA SLUŽBA

RADNO MJESTO

IME I PREZIME

TAJNICA

MIRJANA MARIN

RAČUNOVOTKINJA

IVANA SUPANC

DOMAR

VINKO PUKŠEC

DOMAR

STJEPAN ROGINIĆ

SPREMAČICA

RUŽICA FILIPOVIĆ

SPREMAČICA

MILKA GRBAVAC

SPREMAČICA

ANKICA KOPLJAR

SPREMAČICA

VINKA GRBAVAC

SPREMAČICA

RENATA MILJEŠIĆ

SPREMAČICA

IVANKA SABLJAK

SPREMAČICA

VESNICA KELEMINOVIĆ

SPREMAČICA

SUZANA JOJIĆ

SPREMAČICA

SNJEŽANA KUČKO
SPREMAČICA

KAJA MARIĆ

SPREMAČICA

VALENTINA MAJIĆ

KUHARICA

'SLAVICA MAJER

KUHARICA

SLAVICA MARTINOVIĆ

KUHARICA

KATICA MILIĆ

KUHARICA 

GORDANA KATUŠA

 

 

 

preskoči na navigaciju