Prvenstvo Grada Zagreba u rukometu: OSNOVNA ŠKOLA JELKOVEC – PRVO MJESTO!!!
Autor: Ivan Bertović, 3. 4. 2024.

Na Prvenstvu Grada Zagreba za djevojčice, u kategoriji 7-8.razredi, rukometašice OŠ Jelkovec osvojile su PRVO MJESTO!

Finalnu su utakmicu igrale u srijedu, 27. ožujka protiv ekipe rukometašica OŠ Pavleka Miškine u dvorani srednje škole u Dubravi, u kojoj su pobijedile uvjerljivim rezultatom 16:11.

Iznimno smo ponosni na naše rukometašice zbog toga što su prošle godine postale Državne prvakinje u rukometu u obje kategorije, 7.-8. i 4.-6. razredi.

Našim rukometašicama želimo dobre rezultate na Državnom prvenstvu za djevojčice osnovnih škola u rukometu, koje se održava od 15. do 17. travnja 2024. u Poreču.

Slika_finale.jpg (212.52 KB)