TESTIRANJE ZA UPIS U PRVI RAZRED ŠK. GOD. 2024./2025.
Autor: Administrator , 14. 3. 2024.

Poštovani roditelji/skrbnici budućih prvašića,

Postupak utvrđivanja psihofizičkog stanja djece radi upisa u prvi razred u školskoj godini 2024./2025. provodi se u periodu od 31. ožujka 2024. do 15. lipnja 2024. godine u osnovnoj školi koju će dijete pohađati sukladno upisnom području. Sva djeca koja navrše 6 godina do 1. travnja 2024. godine školski su obveznici.

U Osnovnoj školi Jelkovec s testiranjima započinjemo 8. travnja 2024. godine. Termin za svoje dijete možete dogovoriti pozivom na broj 01/3000-001.

Utvrđivanje spremnosti za školu provode pedagoginja, logopedinja i psihologinja.

Detaljnije informacije o testiranju možete pročitati na http://os-jelkovec.skole.hr/upis_u_prvi_razred

Stručna služba Osnovne škole Jelkovec