Likovno - kreativna radionica „Čarolija Božića"
Autor: Administrator , 12. 12. 2023.

Povodom nadolazećih božićnih blagdana u srijedu 06. prosinca 2023. godine u 2.e razredu održana je likovno – kreativna radionica na temu „Čarolija Božića“. Radionica je zamišljena kao korelacija vjeronaučne skupine koju vodi prof. Marijana Markulin i produženog boravka koji vodi učiteljica Anja Marjanović. Na radionici smo izrađivali anđele.

Za izradu anđela koristili smo kartonski rol papir, krep papir, kuglice od stiropora, ukrasne vrpce, tanku žicu, šljokice, zvjezdice, silikonsko ljepilo i sav slični materijal koji se koristi za izradu božićnih ukrasa.  Anđeli trenutno krase 2.e razred, a u petak 15. prosinca moći će te ih kupiti na božićnom sajmu  i njima razveseliti svoje najmilije.

Dragi učenici i roditelji, ovo je samo kamenčić u mozaiku radosnog iščekivanja najljepšeg blagdana u godini. Čeka nas još Božićna priredba, puno veselja, druženja, ljubavi i  topline, a mi svi jedni drugima budimo poput anđela.

Više fotografija pogledajte OVDJE.

Marijana Markulin, vjeroučiteljica

Anja Marjanović, učiteljica