OBAVIJEST O POČETKU NASTAVE
Autor: Andreja Flanjak, 31. 8. 2023.

Drage učenice i učenici, poštovani roditelji i skrbnici,

Nakon odmora tijekom ljetnih praznika vraćamo se s veseljem u školu.

Naše učiteljice i učitelji će svojim učenicama i učenicima dati raspored sati za prvi tjedan nastave te važne informacije za daljnje odvijanje nastave. Prvi dan će se održati tri sata nastave.

Nastava počinje u ponedjeljak, 4. rujna 2023. Prvi tjedan počinje s A smjenom. U jutarnjoj smjeni su učenici 3., 5. i 7. razreda (neparna smjena), a u popodnevnoj su učenici 4., 6. i 8. razreda. Učenici prvih i drugih razreda su uvijek u jutarnjoj smjeni.

U školu se ulazi isključivo na glavni ulaz škole. Od učenika očekujemo da pred školom pričekaju i vode računa da sam ulaz u školu bude slobodan radi lakšeg ulaska u školu i daju prednost učenicima od 1. do 4. razreda. Učitelji će pozvati svoje razrede da uđu u školu.

Raspored dolazaka u školu za prvi dan nastave:

1. razredi u 10 sati

2., 3., 5. i 7. razredi u 8:00 sati

4., 6. i 8. razredi u 11:30 sati

Molim da učenici obavezno ponesu školske torbe zbog preuzimanja dijela udžbenika i radnih bilježnica.

Produženi boravak počinje od utorka, 5.9.2023. Mliječni obrok također počinje od utorka i bit će za prvi tjedan pripremljen prema prošlogodišnjoj procjeni. Za novu školsku godinu će roditelji dati svoju potrebne suglasnosti razrednicima u prvom tjednu.

OBAVIJEST ZA PRVAŠIĆE

Posebnu dobrodošlicu želimo našim prvašićima !

Učenici prvih razreda trebaju doći u školu u pratnji roditelja 4.9.2023. u 10.00 sati.

Obavijest s više informacija za prve razrede već je objavljena.

Svima vama djelatnici OŠ Jelkovec žele sretnu i uspješnu novu školsku godinu 2023./2024.

Srdačno Vaša,

Ravnateljica Ljiljana Lepan Babić, prof