Dan sporta i tehničke kulture
Autor: Andreja Flanjak, 6. 6. 2023.

Ove godine Dan sporta i tehničke kulture obilježen je 29. svibnja 2023. U prijepodnevnim i poslijepodnevnim satima održano je školsko natjecanje u krosu, vožnji biciklima te međurazredno natjecanje u nogometu.

Učenici od prvih do osmih razreda, vodeći se geslom "Nije važno pobijediti, važno je sudjelovati", doprinijeli su razvoju sportskog duha naše škole.

Najboljim natjecateljima u krosu podijeljene su i prigodne medalje.

Na međurazrednom natjecanju u nogometu učenici su odmjerili snage u dvije kategorije. U kategoriji 7.- 8. razreda najbolja je bila ekipa 8.b razreda, a u kategoriji 5.- 6. razreda najbolje nogometno umijeće pokazali su učenici 6.d razreda.

Zahvaljujemo svim učenicima i roditeljima koji su svojim dolaskom uljepšali obilježavanje Dana sporta i tehničke kulture u Osnovnoj školi Jelkovec.

Ivan Bertović, prof.

Fotografije možete vidjeti ovdje