Natječaj za radno mjesto
Natječaj za radno mjesto
Autor: Filip Gorupec, 27. 2. 2017.

OSNOVNA ŠKOLA JELKOVEC

DRAGANA PLAMENCA 1

10 360 SESVETE

KLASA: 602-02/17-25-26

URBROJ: 251-508-01-17-01

Sesvete, 28.02.2017.

Sesvete

PREDMET:   OBJAVE NATJEČAJA

• traži se-

Molimo Vas objavu natječaja za UTORAK, 28.02.2017. Natječaj otvoren osam dana.

Na temelju čl. 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08,  86/09, 92/10, 105/10, 90/11,5/12,16/12,86/12,126/12, 94/13, 152/14)   Osnovna škola Jelkovec, Sesvete, Dragana Plamenca 1, raspisuje

za zasnivanje radnog odnosa

1. učitelj/ica  razredne nastave   za 40 sati ukupnog tjednog radnog vremena na određeno vrijeme -     1 izvršitelj

Uvjeti: prema Zakonu o odgoju i obrazovanju.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje. Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta molimo poštom dostaviti na adresu škole: „Osnovna škola Jelkovec“ 10360 Sesvete,Dragana Plamenca 1, uz napomenu: ZA NATJEČAJ.

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni u roku 8 dana od donošenja odluke o izboru putem mrežnih stranica škole www.os-jelkovec.skole.hr ili putem pošte.  Škola vraća samo orginal ili ovjerene preslike  zaprimljene dokumentacije.

Natječaj je objavljen na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči ustanove.

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni u roku od 15 dana od isteka roka za podnošenje prijava.

Na natječaj se mogu javiti kandidati oba spola.

Uz prijavu na natječaj kandidati moraju priložiti presliku:

• diplomu ili potvrdu o završenom fakultetu. (ovjerena preslika)
  • rodni list
  • uvjerenje o nekažnjavanju
  • životopis
  • ispis staža (mirovinsko osiguranje)

Renata Flajhar, univ.spec.oec