Obavijest: ALOHA – program mentalnog i intelektualnog razvoja
Autor: Ljiljana Studeni, 15. 2. 2017.

Obavještavamo da će Učilište Sesvete od ožujka ove godine započeti s provođenjem programa ALOHA – program mentalnog i intelektualnog razvoja djece od 4 do 13 godina.

Više informacija o ALOHA programu, organizaciji tečajeva te kontakt za prijave - pogledajte pod "opširnije".

Što je Aloha?                                                                                           ALOHA označava Abacus Learning of Higher Arithmetic, a predstavlja program mentalnog i intelektualnog razvoja djece od 4 do 13 godina. Potiče njihov mentalni razvoj, i to na zabavan način. ALOHA Mental Arithmetic povećava inteligenciju djece zahvaljujući edukacijskom programu temeljenom na tri ključne točke: računanje abakusom, mentalna aritmetika i didaktičke igre.

Što se postiže ALOHA programom?
Ovaj program razvoja vještina mentalne obrade podataka stimulira obje moždane polutke, što kognitivne i intelektualne procese čini bržima i učinkovitijima. Posljedično povećava cjelokupni IQ djece, što im omogućuje postizanje izuzetnih rezultata u različitim područjima. Ukratko, možemo reći da je ALOHA program „teretana” za mozgove djece u razvoju.

ALOHA akademija – tečajevi se provode kroz 8 stupnjeva
Svaki stupanj traje 3 mjeseca, odnosno 3 školskih sati u trajanju od 14 tjedana.
Po uspješno završenom stupnju dobiva se certifikat i prelazi se u viši stupanj.
CIJENA: 1920,00 kn, plativo u 5 rata.
CIJENA KNIGA ZA 1. RAZINU (Knjiga a i b, Pažnja i koncentracija, Test brzine): 154,00 kn
CIJENA ABAKUSA (ruksak i majica gratis): 168,00 kn,
1. razina ukupno: 322,00 kn

Planirani početak  programa je početkom ožujka.

Sve dodatne informacije možete dobiti u Učilištu Sesvete na brojeve telefona: 01/2005-986, 091/2046-262 ili info@ucilistesesvete.hr