Obavijest: Turnir Zagreb Karate Fest - TOP TEN
Autor: Ljiljana Studeni, 3. 11. 2016.

U subotu, 12. studenoga 2016. godine od 20.30 do 22.00 sata u dvorani II Doma sportova, održavat će se međunarodna manifestacija pod nazivom: "XIV. Zagreb Karate Fest - TOP TEN", pod pokroviteljstvom gradonačelnika Grada Zagreba.

Manifestacija je humanitarnog karaktera, a održat će se pod geslom: Stop nasilju! Karate sportom protiv nasilja!

Ulaz za posjetitelje je slobodan.

Više pročitajte pod "opširnije".

Karate klub Princ u suradnji s Hrvatskim i Zagrebačkim karate savezom, 12. studenog 2016. godine organizira međunarodnu manifestaciju XIV. Zagreb karate fest-TOP TEN pod pokroviteljskom gradonačelnika Grada Zagreba.

Na XIV. TOP TEN natjecanju nastupit će 7 aktualnih, seniorskih osvajačica medalja sa Svjetskog i Europskog prvenstva (predstavnice Crne Gore, Francuske, Luksemburga, Slovenije, Turske, Srbije), te 4 najbolje hrvatske natjecateljice. Natjecanje će se održati u subotu, 12. studenog 2016., u vremenu od 20,30 – 22,00 h u Domu sportova, dvorana II.

Manifestacija je humanitarnog karaktera pod geslom „Stop nasilju! Karate sportom protiv nasilja.“

Posjetom ovoj priredbi djeca i roditelji će dobiti uvid u ljepotu i korisnost bavljenja sportom te motivaciju da se i sami uključe u zdrav način života i korisno iskoriste svoje slobodno vrijeme.