Sudjelujte na 25. Zagrebačkom maratonu
Autor: Ljiljana Studeni, 6. 10. 2016.

Sve učenike i roditelje pozivamo na sudjelovanje u 25. Zagrebačkom maratonu u organizaciji Zagrebačkog atletskog saveza, koji će se održati 8. i 9.listopada, 2016., na Trgu bana Josipa Jelačića.

Više o maratonu pročitajte pod „opširnije“.

U subotu, 8. listopada 2016., sa startom u 10,00 sati, krenut će mini maraton za predškolsku djecu te učenike nižih razreda osnovne škole. Svi sudionici mini maratona mogu podići poklon majice majice od 8,30 sati, a najuspješnije minimaratonce očekuju i prigodne nagrade.

Više informacija o mini maratonu pročitajte OVDJE.

U nedjelju, 9. listopada 2016. trče se tri utrke - maraton 42 km, polumaraton 21 km te utrka za građane u duljini od 5 km trasom od Trga bana J. Jelačića prema gradskoj četvrti Dubrava.

Više informacija pročitajte OVDJE.