Jelkovec "POMEO" sve medalje !!
Autor: Mirela Mareljić Babić, 9. 6. 2015.

Na održanoj  Izložbi inovacija zagrebačkih osnovnih, srednjih škola i studenata s međunarodnim djelovanjem u Zagrebu 09. svibanj 2015., Fakultetu strojarstva i brodogradnje, sudjelovalo je troje učenika naše škole u sve tri kategorije.

Učenici su predstavljali svoje radove, tehničke dokumentacije te i usmeno pred zahtjevnom komisijom pokazali sva svoja znanja i vještine.

Ove godine izložba je okupila čak 420 izlagača.

Našim učenicima Ocjenjivački sud INOVE-MLADI 2015, na svečanoj dodjeli odličja 26. svibnja na Fakultetu strojarstva i brodogradnje, tradicionalnom mjestu održavanja Izložbe, dodijelilo je osvojene medalje:   zlatnu, srebrnu i brončanu medalju.

1)      Petar Balić         DARK TIME THE FOREST               ZLATNA MEDALJA

2)      Filip Hercig         DARK TIME THE FOREST               ZLATNA MEDALJA

3)      Filip Hercig         SUVREMENOST I TRADICIJA         SREBRNA MEDALJA

4)      Matija Grzilo      ELEKTRONIČKI EKO AUTOMOBIL      BRONČANA MEDALJA

ČESTITAMO NAŠIM UČENICIMA PETRU, FILIPU I MATIJI TE NJIHOVOM MENTORU JADRANU JELIĆU NA ODLIČNIM REZULTATIMA !!!!!

Više o najvećoj izložbi inovacije mladih u RH pročitajte pod "opširnije", a fotografije pogledajte ovdje.

INOVA MLADI

Najveća izložba inovacija mladih u RH koja redovito od 2001. godine okuplja sva dostignuća mladih inovatora uz goste iz cijele Hrvatske i iz inozemstva. INOVA-MLADI je program Saveza inovatora Zagreba, Fakulteta strojarstva i brodogradnje, Saveza udruga pedagoga tehničke kulture Zagreba, Udruge inovatora Fakulteta strojarstva i brodogradnje i zagrebačkih udruga mladih inovatora s ciljem da velikom izložbenom manifestacijom potaknu daljnji razvitak inovatorstva mladih u Gradu Zagrebu.

15. izdanje izložbe inovacija učenika zagrebačih osnovnih, srednjih škola i studenata s međunarodnim djelovanjem i ove godine je potvrdila status najveće hrvatske i međunarodne izložbe inovacije mladih.