OBAVIJEST ZA OSMAŠE
Autor: Ljiljana Studeni, 27. 4. 2015.

Gradski ured za obrazovanje, kulturu i sport i ove godine organizira tradicionalnu manifestaciju pod nazivom "Dojdi osmaš, Zagreb te zove!" koja će se održati u petak, 15.svibnja 2015., na Trgu Nikole Šubića Zrinskog (Park Zrinjevac), od 10-16 sati.

Više o manifestacije pogledajte pod "opširnije".

Ovom tradicionalnom manifestcijom, 80-tak srednjih škola Grada Zagreba, na jednom mjestu, predstavit će svoje programe učenicima završnih razreda osnovnih škola i njihovim roditeljima, kako bi im pomogle u donošenju odluke o nastavku školovanja.

Srednje škole koje sudjeluju u manifestaciji predstavit će se svim zainteresiranim osnovnoškolcima na svojim štandovima - podjelom promotivnih materijala, predstavljanjem učenika i nastavnika te vlastitim proizvodima i uslugama.

Isto tako, većina njih, svoje programe i osobitosti predstavit će nastupom svojih učenika na pozornici (plesom, pjevanjem, sviranjem).

Pozivamo roditelje da sa svojim osmašima posjete ovu korisnu i zanimljivu manifestaciju te i na taj način pomognu svojoj djeci u izboru srednje škole.