Vjeronaučna skupina "Talenti"
Autor: ANICA KEDAČIĆ, 9. 12. 2014.

Dragi naši učenici, roditelji i kolege!

Obavještavam vas da je održana još jedna likovno-kreativna radionica vjeronaučne skupine  "Talenti". Na bivšim radionicama, kao što ste mogli vidjeti, bili smo inspirirani morem, a na ovoj radionici pozabavili smo se prekrasnim, "čistim" i blještavim anđelima. Koliko smo bili uspješni uvjerite se sami, te posjetite naš štand na kojem će te moći nabaviti mirisne jastučiće od lavande, male ukrase od školjaka i blještave anđele.

Prigodna Božićna priredba i prodaja održati će se 12.12.2014. godine u 18.00 sati.

Svi ste dobro došli!

Vjeroučiteljica Marijana Markulin