ODMORKO ZIMA 2015.
Autor: ANICA KEDAČIĆ, 8. 12. 2014.

Roditelji i učenici,

kako se bližimo kraju prvog polugodišta primiču se zimski praznici, a s njima i program „ODMORKO ZIMA 2015.“  koji počinje 29. prosinca i traje do 9. siječnja 2015. godine.

Programi sportskih aktivnosti u vrijeme školskih praznika pod popularnim nazivom "ODMORKO ZIMA 2015." realiziraju se sa ciljem omogućavanja velikom broju školaraca da na osmišljen, sadržajan i stručno vođen način, kvalitetno i korisno provedu dio slobodnog vremena. Sadržaji programa osmišljavaju se tako da zadovolje interese što većeg broja školaraca, a odvijaju se prvenstveno na objektima sporta od gradskog značaja pod stručnim i pedagoškim nadzorom kvalitetnih voditelja.

U aktivnostima mogu sudjelovati svi učenici osnovnih i srednjih škola grada Zagreba koji posjeduju iskaznice Školskog sportskog saveza Grada Zagreba, Hrvatskog školskog sportskog saveza za grad Zagreb ili Zahtjev za izdavanje iskaznica u trajanu 30 dana od datuma izdavanja.

Da bi informacija o programu „ODMORKO ZIMA 2015.“ pravodobno doprla do učenika i njihovih roditelja molimo da plakate stavite na vidno mjesto u vašoj školi.

Ovim putem Vama, djelatnicima škole i vašim učenicima želimo ugodne praznike i

blagoslovljene nadolazeće blagdane.

S poštovanjem,