RADIONICA ZA RODITELJE
Autor: ANICA KEDAČIĆ, 28. 11. 2014.

Poštovani roditelji,

srdačno Vas pozivamo na radionicu  „Agresivnost i hiperaktivnost kod djece koja će se održati u utorak 2. prosinca 2014. od 18 do 20 sati u Knjižnici Jelkovec, V. Stahuljaka 3,  Sesvete.

Radionicu vode psihologinje Petra Kremenjaš i Jelena Okroša.

Ulaz je slobodan  uz obaveznu prijavu na  slijedeće kontakte: info@iskra-ces.hr ili na  098/322-289.

Više informacija pročitajte pod “opširnije”.

Agresivnost je ponašanje kojemu je cilj povrijediti drugu osobu namjerno; fizički ili psihički ili uništit neki predmet. Hiperaktivnost je poremećaj pažnje kod djece koji je praćen psihomotornim nemirom.

Radionice  provodi se  u sklopu  projekta „Roditeljstvo u ogledalu“ kojeg   podupire Ministarstvo socijalne politike i mladih. Partneri u provedbi  projekta su Knjižnice grada Zagreba i OŠ Jelkovec.

S radošću Vas očekujemo.

Predsjednica: