Radionica "Socijalni i emocionalni razvoj djece
Autor: ANICA KEDAČIĆ, 20. 5. 2014.

Poštovani roditelji,

srdačno Vas pozivamo na radionicu "Socijalni i emocionalni razvoj djece" koja će se održati u srijedu 21. svibnja 2014. u 18 sati u Knjižnici Jelkovec, V. Stahuljaka 3, 10 360 Sesvete.

Iako često nismo svjesni, činjenica je da emocije, a ne razum pokreću naše ponašanje. Djeca koja imaju poteškoća prepoznati i kontrolirati svoje emocije često upadaju u probleme i sukobe s vršnjacima i s okolinom.

Voditeljice radionice su Jelena Okroša, mag. psihologije i Željka Mazzi, mag. socijalnog rada.

Na radionici će biti riječi i o tome kako kod djece razvijati vještine prepoznavanja i razumijevanja vlastitih emocija i emocije drugih, te kako roditelji mogu djeci pomoći da pravilno postupaju u stresnim situacijama.
Radionica se odvija u ugodnoj atmosferi, a roditelji imaju prilike iznijeti svoje poteškoće, postaviti pitanja i dobiti stručni odgovor.

Radionica se provodi unutar projekta "Iskra centar za obitelj i zajednicu" kojeg podupire Grad Zagreb, Gradski ured za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom.

Ulaz je slobodan. Željka Mazzi (Iskra), mag. socijalnog rada, praktičar Realitetne terapije, majstor praktičar NLP-Voditelji:
Predavanje će održati Željka MazziVoditelji:
Ljubazno molimo da potvrdite svoj dolazak na slijedeće kontakte: info@iskra-ces.hr ili na telefon 098/322-289.

S radošću Vas očekujemo.

Predsjednica: