Održana radionica "Uvjeti života"
Autor: ANICA KEDAČIĆ, 29. 4. 2014.

U sklopu promicanja prirodoslovlja u razrednoj nastavi te nastavka započetog projekta, Gordana Grošić-Križanac, prof.kemije pozvala je učenike 4. c razreda na novu radionicu – UVJETI ŽIVOTA .

Učenicima je kroz prezentaciju te na vrlo zanimljiv praktičan način pokazala neka zbivanja u prirodi i uvjetima koji moraju biti zadovoljeni da bi živi svijet u prirodi mogao opstati.

Što je voda, stanja vode, vrste voda, što je zrak, koji su plinovi prisutni… – samo su dio pitanja na koja su učenici dobili odgovor ili proširila svoja dosadašnja znanja.

Snježana Babić

Kakva je atmosfera vladala tijekom radionice, pogledajte u našoj foto-galeriji.