Obavijest - ATP teniski turnir PBZ Zagreb Indoors
Autor: Ljiljana Studeni, 29. 1. 2014.

Dragi učenici i roditelji!

Deveto izdanje ATP teniskog turnira PBZ Zagreb Indoors – ATP World Tour 250, održat će se od subote, 01. do nedjelje, 09. veljače 2014. godine u Domu sportova u Zagrebu.

Osim teniskih susreta, tijekom turnira osmišljena su brojna dodatna događanja za igrače, športske šampione, ali i za djecu.

Učenici koji posjeduju iskaznicu Školskog športskog saveza Grada Zagreba kao i iskaznicu Hrvatskog školskog športskog saveza imaju besplatan ulazak u Dvoranu, uz predočenje iste, isključivo od 3.- 7. veljače 2014. god.

Više o ATP teniskom turniru PBZ Zagreb Indoors – ATP World Tour 250 možete saznati na web stranici: http://www.zagrebindoors.com