Zadružna radionica tijekom zimskih praznika
Autor: Ljiljana Studeni, 15. 1. 2014.

Uz pomoć profesorice likovne kulture koja svojim umjetničkim angažmanom brine o vizualnom identitetu naše škole, Ivane Popovac Hristov, tijekom zimskih praznika realizirana je zadružna radionica - oslikavanje stupova u auli.

Početak drugog polugodišta započeo je u vedrom i veselom ozračju zahvaljujući akciji Zadruge OŠ Jelkovec koja je dovršila svoj projekt  oslikavanja četiri visoka stupa u centralnom dijelu škole.

U dobrom raspoloženju, uz glazbeni poticaj i pomoć gospođe Kristine Rumenjak, majke dvoje naših učenika iz 5. i 7. razreda koja se oboružana kistovima i osmijehom pridružila likovnoj radionici, učitelji, logopedinja, knjižničar i ravnateljica napravili su dobar posao – nekada sive i ne tako atraktivne stupove u auli škole, preobrazili su u pravi umjetnički doživljaj. Za ideju da svaki stup bude oslikan motivima koji asociraju na četiri godišnja doba zaslužna je profesorica likovne kulture, Ivana Popovac Hristov, koja je za ovu radionicu pripremila i nacrte po kojima se oslikavalo.

Zahvaljujemo svim sudionicima koji su dio svoga slobodnoga vremena posvetili nastojanju da naša škola bude još ljepše i ugodnije mjesto za boravak, druženje i stjecanje novih znanja.

Fotografije snimljene tijekom vesele zadružne akcije pogledajte – ovdje.