Veseli djedice u posjetu našoj školi
Autor: Ljiljana Studeni, 31. 12. 2013.

Uspješno je završila još jedna humanitarna akcija u Oš Jelkovec.

Ove smo godine bili jedina škola koja je s Veselim djedovima Božićnjacima sudjelovala u prikupljanju darova za djecu u domovima.

Potaknuti vedrinom i humanom idejom veselih djedica, učenici, roditelji i djelatnici škole prikupili su zavidan broj paketa s igračkama, odjećom, slatkišima i drugim darovima kako bi razveselili djecu smještenu u domovima.

Dana, 18.12.2013., oko devet sati, posjetili su nas veseli djedice kako bi preuzeli prikupljene pakete, ali su tom prigodom svojim šalama razveselili i učenike naše škole. Izazvali su mnogo smijeha, osobito kod naših najmlađih učenika.

Bili su ugodno iznenađeni količinom poklona koje smo prikupili za djecu u domovima, ali i prigodnim božićnim  programom koji su učenici pripremili i izveli  za njih.

Zajedno se pjevalo, plesalo i recitiralo!

Nakon što smo se dobro zabavili, svaki se razred fotografirao s djedicama, za uspomenu.

Djedice su uz pomoć naših učenika napunili svoj veliki kombi te radosni napustili našu školu.

Pustolovinu u Jelkovcu pamtit će, kažu, po veseloj i pristojnoj djeci velikog srca te gostoljubivoj školi.

Što na kraju reći?

Svako dobro djelo pomaže, ne samo onima u potrebi, već i onima koji od srca daruju i koji tako postaju bolji i sretniji ljudi.

Uvjerili smo se da zlata vrijedi izreka - DOBRO JE ČINITI DOBRO!

Uživajte u fotografijama koje možete pogledati ovdje.