Prezentacija sportske aktivnosti u našoj školi - karate
Autor: Ljiljana Studeni, 27. 9. 2013.

OŠ Jelkovec rado promiče sportske aktivnosti koje su temelj zdravog rasta i razvoja djece i mladih. Stoga smo dana, 19.9.2013., u holu škole, upriličili učenicima razredne nastave prezentaciju još jedne sportske aktivnosti.

U gostima su nam bili karatisti Karate kluba “Ipon”, Zagreb, u vodstvu dvojice uspješnih sportaša – Danila Domdjonija (svjetskog prvaka 2008. i europskog prvaka 2008. i 2009. u karateu), te Tomislava Stolara (višestrukog prvaka Hrvatske i hrvatskog reprezentativca u karateu).

Zanimljivu prezentaciju sporta koji iznimno dobro utječe na razvoj motorike, ravnotežu, fleksibilnost, ali i samokontrolu, koncentraciju te jačanje samopouzdanja u djece, s oduševljenjem su pratili naši najmlađi učenici. Tim više što su u prezentaciji sudjelovali i njihovi prijatelji, učenici naše škole, koji su polaznici spomenutog karate kluba.

Prezentacija je bila korisna, zabavna i poticajna. Popraćena je burnim pljeskom, a dio atmosfere ovjekovječili smo i s nekoliko fotografija (u foto-galeriji).