Projekt - školski cvjetnjak u suradnji s roditeljima
Autor: Ljiljana Studeni, 28. 6. 2013.

I ove je godine uspješno realiziran naš projekt – uređenje školskog cvjetnjaka.

Zahvaljujemo svim roditeljima, prijateljima i ljubiteljima cvijeća, a posebno gospodinu Ivanu Belcaru roditelju našeg učenika i gospodinu Jakovu Belji, na pomoći i donaciji različitih sadnica i materijala.

Cilj nam je da kroz konkretne aktivnosti s djecom radimo na osvještavanju važnosti očuvanja i zaštite zdravog okoliša te brige o njemu, razvijamo suradnju, pomoć i prijateljstvo među djecom te jačamo njihovo samopouzdanje, a sve to u veselom i pozitivnom ozračju.

učiteljica Snježana Babić

U Foto-galeriji pogledajte kako izgleda naš školski cvjetnjak na koji smo iznimno ponosni.