Odličan nastup i osam medalja na Croatia cupu
Autor: Administrator , 24. 5. 2013.

Članovi karate kluba „Ipon“  nastupali su u dvorani Trnsko 18.svibnja 2013. na jakom međunarodnom  turniru na kojem je sudjelovalo  preko 350 natjecatelja iz 7 država.

Na ovom tradicionalnom 22. Croatia Cupu nastupilo je  10. Pedstavnika  k.k. „Ipon“. Među njima i učenici naše škole...

Najuspiješnji su bili  Ivan Prelec  koji je osvojio dva odličja: 3. mjesto u ml. učenicima -28kg i 1. mjesto u učenicima -30 kg, te Patrik Kozarić koji se isto okitio zlatnim odličjem u učenicima – 38 kg.

Srebrno odličje osvojio je Bartol Vučkov u kategoriji ml. učenika -28kg.

Brončana odličja osvojili su:  Noa Rumenjak  ml.učenici -28kg , Josip Karamatić učenici -42 kg , Marko Orešković kadeti +70 kg i Dorotea Rumenjak ml.kadetkinje -40 kg .

Čestitke svima na odličnim rezultatima , te puno sreće na predstojećim turnirima.