Rezultati državnog natjecanja u karateu
Autor: Administrator , 5. 4. 2013.

23. i 24. ožujka 2013. sa  prvenstva Hrvatske u karateu, učenici Patrik Kozarić i Marijan Lovrić donijeli su srebrnu i brončanu medalju.

Srebrnu  medalju osvojio je Patrik K. u kategoriji učenika -38 kg. Brončanu medalju osvojio je Marijan L. u kategoriji učenika +46 kg. Uz Patrika i Marijana sudjelovalo je još devet učenika naše škole. Nastupali su za K.K. "Ipon" pod vodstvom  trenera Danila Domdjonija.

Čestitamo našim karatašima na osvojenim medaljama i svim natjecateljima na uloženom trudu!

Foto-galerija