Maskenbal u našoj školi
Autor: Ljiljana Studeni, 25. 2. 2013.

Na pokladni utorak 12. veljače, 2013. u našoj školi održan je tradicionalni školski maskenbal za učenike od prvog do četvrtog razreda.

Nekoliko dana neki su se učenici pod vodstvom svojih učiteljica s ljubavlju i zanosom marljivo pripremali davši maha svojim idejama.

Već ujutro, na samom početku nastave, hodnike naše škole ispunili su  glumci, glazbenici, mažoretkinje, klaunovi,  patuljci, vilenjaci, vile, vukodlaci i mnogi drugi likovi kako iz stvarnog života tako i iz svijeta bajki.

Održan je kratak program koji su pripremili učenici i učiteljice nižih razreda. Nakon programa počelo je veselje uz glazbu, ples i povorku maskiranih učenika i učiteljica.

Vesele maškare možete pogledati u foto-galeriji.

Snježana Babić