Drugi razredi na Zagreb film festivalu
Autor: Ilijana Barišić, 29. 10. 2012.

Učenici drugih razreda su 15.10.2012., u pratnji svojih učiteljica, sudjelovali u značajnoj filmskoj manifestaciji koja se održavala u našem gradu – Zagreb film festivalu

Posjetili su kino Europa gdje su se u sklopu programa Biblijada prikazivali filmovi za djecu. Tom su prigodom pogledali odličan nizozemski igrani film Male šanse u kojemu je glavni lik, djevojčica Kiek prolazila brojne kušnje kako bi prevladala strah i brigu za oca koji je, kao liječnik, morao poći u rat.

Tijekom povratka imali su priliku vidjeti Hrvatsko narodno kazalište i prošetati gradskim ulicama.

Ovo zanimljivo i nadasve poučno poslijepodne, ovjekovječili su fotografijama. Pogledajte ih u galeriji.