ŠKOLSKI CVJETNJAK I VOĆNJAK
Autor: Ljiljana Studeni, 11. 4. 2017.

Ovom prilikom želimo se zahvaliti svim učenicima roditeljima i učiteljicama - svima koji su sudjelovali i pomagali u projektu uređivanja našeg školskog cvjetnjaka i voćnjaka.

Posebno  zahvaljujemo roditeljima naših učenika  gosp.Jožeku Tobijašu  koji je i ove godine donirao veliki broj sadnica cvijeća, zatim gosp.Miodragu Ivanoviću koji nam je pomogao kako u nabavi guma tako i u njihovom vrlo zahtjevnom oblikovanju te gđi.Dragici Martinec koja nam je donirala sjeme koje smo zasijali u našem malom vrtu.

Kroz ovakve aktivnosti učitelji kod učenika razvijaju ekološku osviještenost, potiče se briga o zaštiti okoliša i zbrinjavanju otpada, pridonosi se kvaliteti životnoga prostora i okoliša naše škole. Iznimnu važnost imaju i u razvijanju kreativnosti, marljivosti, samoinicijative, međusobne suradnje i tolerancije, stjecanju radnih navika te jačanju samopouzdanja kod učenika. Sve su to preduvjeti za uspjeh i u svakodnevnom životu i radu.

Učiteljica Snježana Babić

FOTOGRAFIJE CVJETNJAKA I VOĆNJAKA - OVDJE.