Natjecanje Dabar

Elektronički identitet

Sportski uspjeh naših rukometašica
Autor: Ljiljana Studeni, 24. 3. 2017.

S ponosom prenosimo vijest da su rukometašice naše škole na Prvenstvu grada Zagreba, u kategoriji 7.-8. razreda, osvojile  1. mjesto.

Svojim su se odličnim rezultatom plasirale na državno prvenstvo koje će se igrati od 26. do 28. travnja 2017. u Poreču.

U finalnoj utakmic boreći se za prvo mjesto, ostvarile su odličan rezultat - 21:12, uvjerljivo pobijedivši Osnovnu školu Luka.

Bio je to izvrstan nastup naših borbenih rukometašica koje su tijekom igre bodrili mnogi navijači - učenici i djelatnici škole te roditelji.