VEČER MATEMATIKE U NAŠOJ ŠKOLI
Autor: Ljiljana Studeni, 26. 11. 2016.

Dragi roditelji i učenici!

Pozivamo vas da nam se pridružite u Večeri matematike koja će se održati u četvrtak, 1. prosinca u 18 sati u prostoru Osnovne škole Jelkovec .

Naša škola već četvrtu godinu sudjeluje u ovom projektu Hrvatskog matematičkog društva i osobito nam je drago što nam se svake godine pridruži sve veći broj učenika i roditelja, pa je tako na prošloj Večeri matematike, 2015. godine, sudjelovalo više od 200 ljubitelja matematike.

U ovaj projekt uključeni su vrtići, osnovne škole, srednje škole i  fakulteti na području cijele Hrvatske, te je ukupan broj sudionika prošle godine bio  78 000.

Dragi učenici, povedite svoje roditelje i  zajedno krenite u matematičku avanturu!