Terenska nastava drugih razreda u Gradu mladih
Autor: Ljiljana Studeni, 14. 10. 2016.

Dana, 4. 10. 2016. održana je terenska nastava učenika drugih razreda u Gradu mladih.

Više o terenskoj nastavi drugašića pročitajte pod „opširnije“.

Učenici drugih razreda su s razrednim učiteljicama izašli iz svojih učionica te jedan nastavni dan proveli u Gradu mladih, kako bi ranu jesen doživjeli u svoj njezinoj ljepoti – uz druženje i zanimljive sadržaje.

U neposrednoj stvarnosti zapažali su promjene u prirodi nastale dolaskom jeseni, a o kojima su prethodno razgovarali u svojim učionicama. Sakupljali su šumske plodove, osluškivali zvukove prirode i doznali brojne zanimljivosti o životinjama koje se u jesensko vrijeme pripremaju za nadolazeću zimu.

Osim edukativnih sadržaja s učenicima je provedeno i niz sportsko-rekreativnih aktivnosti na svježem zraku.

Nakon brojnih doživljaja u prirodi, svoj su ručak pojeli u slast,  a tijekom kratkog puta na povratku do škole, bili su jednoglasni u ocjeni terenske nastave – čista petica!

Fotografije s terenske nastave, pogledajte OVDJE.