POZIV: DANI OTVORENIH VRATA ZAGREBAČKIH UDRUGA TEHNIČKE KULTURE
Autor: Ljiljana Studeni, 14. 9. 2016.

Zagrebačka zajednica tehničke kulture poziva učenike i sve zainteresirane, da u sklopu gradske manifestacije V. Dani tehničke kulture posjete prostore udruga ZZTK, u kojima će se u četvrtak i petak, 29. i 30. rujna 2016. održavati radionice različitih sadržaja i demonstrirati mogućnsti bavljenja raznim tehničkm disciplinama.

Više infomacija pročitajte po «opširnije» gdje možete preuzeti i raspored programa Dana tehničke kulture.

U sklopu manifestacije, u  Kulturnom centru Dubrava (Avenija Dubrava 51A) u subotu, 01. listopada, od 10-18:00 sati organizirana je velika izložba svih  članica i partnera ZZTK-a tijekom koje će se svečano obilježiti 70-ta obljetnica tehničke kulture, a gradonačelnik Grada Zagreba, gosp. Milan Bandić dodijelit će nagradu „Dr. Oton Kučera“ najzaslužnijima za promicanje ove djelatnosti.

Tom će prigodom biti predstavljena i brošura s informacijama i podatcima o svim strukovnim savezima i udrugama ZZTK-a, kako bi zainteresirani imali priliku uključiti se u neke od ponuđenih atraktivnih programa.

Svi posjetitelji dobit će suvenir s obilježjima ZZTK-a te informativni letak s podacima gdje se djeca i mladi mogu obratiti u slučaju da žele edukaciju i sudjelovanje u radionicama tijekom cijele godine.

Raspored_programa_V._DTK.doc (60.50 KB)