Bili smo u Brezovci
Autor: Ljiljana Studeni, 11. 4. 2015.

Zahvaljujemo svima koji su se priključili humanitarnoj akciji naše škole  «Pruži mi ruku, budi mi prijatelj» jer samo uz vašu pomoć i nesebično darivanje naša je humanitarna akcija uspješno završena.

Više informacija o akciji i nekoliko fotografija - vidjeti pod «opširnije».

Dana, 19. 03. 2015. sedmero učenika naše škole pod vodstvom profesorica Gordane Grošić Križanac, Sanje Červeny i Ivana Markulina posjetili su kuću „Bl. Alojzija Stepinca“ u Brezovici – kuću za zbrinjavanje djece i odraslih osoba s tjelesnim i mentalnim poteškoćama – te ih  darivali stvarima prikupljenim tijekom šest tjedana trajanja humanitarne akcije „PRUŽI MI RUKU, BUDI MI PRIJATELJ“.

Dana, 20. 03. 2015. u našoj školi je održan i koncert uz prodajnu izložbu  učeničkih radova. Prihod od prodaje radova također je namijenjen štićenicima ove kuće.

Napisala: Sanja Červeny