PROLJETNA RADOST UOČI USKRSA
Autor: Ljiljana Studeni, 28. 3. 2015.

Učenici 3. a razreda roditelje su razveselili priredbom "Proljetna radost" uoči Uskrsa. Nakon priredbe izrađivali su pisanice koje su prodavali na razrednom sajmu. Prihod je bio namijenjen za potrebe štićenika Caritasove kuće "Bl.  Alojzije Stepinac" u Brezovici.

Više o radionici, pročitajte pod "opširnije".

Recitirali su pjesme Proljetna radost, Cvjetnica, Vuzem i Visibaba. Pjesme  Blistaj, blistaj, zvijezdo mala i Bratec Martin odsvirali su na gitari i flauti. Izveli su igrokaz Proljeće u ormaru i otpjevali pjesmu Kad bi svi ljudi na svijetu. Pisanice su slikali kolažem, a jaja ukrašavali temperom, vunom i kolažem. Svoje radove prodavali su prijateljima i tako pomogli štićenicima Caritasove kuće.

Učionicom se orio smijeh i veselja je bilo u izobilju čemu su pridonijeli i slatkiši kojima su se sladili i roditelji i učenici.

Napisala:

Irina Vitez

Fotografije s radionice pogledajte OVDJE.