Osnovna škola Jelkovec je prva!
Autor: Ljiljana Studeni, 25. 3. 2015.

Prvo mjesto u natjecanju Prve pomoći

Učenici naše OŠ Jelkovec osvojili su prvo mjesto na općinskom natjecanju Prve pomoći u subotu, 14. ožujka 2015. u OŠ Luka u Sesvetama.

Više informacija o ovom uspjehu i nekoliko fotografija - pod «opširnije».

Članovi Prve pomoći imali su pismene provjere iz humanih vrednota i teorije prve pomoći te dva praktična rada. Naši učenici pokazali su svoje znanje te se pridružili najboljima u znanju Prve pomoći.

U natjecanju su sudjelovali učenici sedmih razreda naše škole (P. Erak, K. Džoja, I. Karić, M. Malenica, L. Stipić i A. Lubina) pod vodstvom prof. Sanje Červeny.

Napisale:

Anita Mihaljević i Leonarda Rumenjak,