RADIONICA ZA RODITELJE
Autor: ANICA KEDAČIĆ, 9. 12. 2014.

Poštovani,

srdačno Vas pozivamo na interaktivno predavanje pod nazivom „Tajna uspješnog učenja sa svojim djetetom“ koje će se održati 11. prosinca 2014. godine u Knjižnici Jelkovec, Vladimira Stahuljaka 3,  s početkom u 18 sati.

Predavanje će održati Biljana Manin - pedagoginja savjetnica s bogatim iskustvom izravnog rada s djecom i roditeljima u osnovnoj školi.

Ulaz je slobodan uz obaveznu najavu na slijedeće kontakte: info@iskra-ces.hr ili 098/322-289.

Više informacija pročitajte pod “opširnije”.

Željka Mazzi (Iskra), mag. socijalnog rada, praktičar Realitetne terapije, majstor praktičar NLP-Voditelji: Na predavanju ćete moći spoznati i čuti iskustva i stav struke do kada pisati domaće zadaće s djetetom, na koji način organizirati učenje i pomoći svome djetetu u uspješnom savladavanju školskog gradiva, kako učinkovito surađivati sa razrednikom i školom, te kako pobuditi motivaciju i postići samostalnost u učenju.

Ovom temom Iskra Centar za edukaciju i savjetovanje u partnerstvu sa OŠ Jelkovec i Knjižnicom Jelkovec  po projektu „Roditeljstvo u ogledalu“ započinje ciklus predavanja namijenjenih roditeljima, stručnoj javnosti i lokalnoj zajednici s ciljem jačanja roditeljskih kompetencija. Željka Mazzi (Iskra), mag. socijalnog rada, praktičar Realitetne terapije, majstor praktičar NLP-, mag. socijalnog rada, praktičar Realitetne terapije i majstor parkatičar NLP-a.

Predavanje će održati Željka MazziVoditelji: Projekt se provodi  uz potporu Ministarstva socijalne politike i mladih.

S radošću Vas očekujemo.

Predsjednica udruge: