RADIONICA ZA RODITELJE
Autor: ANICA KEDAČIĆ, 24. 11. 2014.

Poštovani roditelji,

srdačno Vas pozivamo na radionicu „Razvoj samopouzdanja kod djece koja će se održati u utorak 25. studenog  od 18 do 20 sati u Knjižnici Jelkovec, V. Stahuljaka 3, 10 360 Sesvete.

Na radionici će bit riječi kako pomoći djeci da  imaju pozitivno mišljenje o sebi i svojim sposobnostima.

Ulaz je slobodan uz obveznu najavu na  slijedeće kontakte: info@iskra-ces.hr  ili 098/322-289.

Više informacija pročitajte pod “opširnije”.

Roditelji sa svojim porukama, načinom  odgoja  i postupcima utječu na razvoj dječjeg samopouzdanja. Stoga je važno osvijestiti kakve poruke šaljemo svojoj djeci.

Radionice  provodi se  u sklopu  projekta „Roditeljstvo u ogledalu“ kojeg   podupire Ministarstvo socijalne politike i mladih. Partneri u provedbi  projekta su Knjižnice grada Zagreba i OŠ Jelkovec.

S radošću Vas očekujemo.

Predsjednica: