Ciklus radionica za roditelje
Autor: ANICA KEDAČIĆ, 29. 10. 2014.

Poštovani roditelji,

srdačno Vas pozivamo  na ciklus radionica za roditelje  u organizaciji Iskre - Centra za edukaciju i savjetovanje.

Radionice su dio projekta „Roditeljstvo u ogledalu“ – projekt podizanja roditeljskih kompetencija kojeg provodimo u partnerstvu sa  OŠ Jelkovec, a u suradnji s KGZ -  Knjižnicom Jelkovec.

Više informacija pročitajte pod “opširnije”.

Cilj projekta je unapređivanje i jačanje roditeljskih kompetencija i osiguravanje stručne podrške roditeljima u lokalnoj zajednici Novi Jelkovec. Roditelji će  kroz interaktivne radionice  steći nove uvide i spoznaje o odgojnim metodama, unaprijediti svoju komunikaciju i ponašanje prema djeci, dobiti savjete  i pomoć u otklanjanju poteškoća i prepreka u odgoju djece.

Mjesto provedbe radionica: Knjižnica Jelkovec, V. Stahuljaka 3 (Novi Jelkovec) prema slijedećem rasporedu:

1. Radionica „Roditeljski stilovi u odgoju djece“ – 4. studeni  2014. od 18 do 20 sati
  2. Radionica „Vještine rješavanja problema u obitelji“ – 11. studeni 2014. od 18 do 20 sati
  3. Radionica „Djelotvorna  komunikacija i  postavljanje granica u odgoju djece“ – 18. studeni 2014. od 18 do 20 sati
  4. Radionica “Razvoj samopouzdanja kod djece“„– 25. studeni  2014. od 18 do 20 sati
  5. Radionica „Agresivnost i hiperaktivnost kod djece“ – 2. prosinac 2014. od 18 do 20 sati
  6. Radionica „Roditelji, djeca i mediji“ – 9. prosinac 2014. od 18 do 20 sati

Radionici će voditi djelatnici i suradnici Iskre Centra za edukaciju i savjetovanje.

Projekt je podržan od strane Ministarstva socijalne politike i mladih i  sudjelovanje na radionicama  za roditelje je besplatno uz obaveznu najavu na slijedeće kontakte; info@iskra-ces.hr ili na  mob: 098 322-289.Željka Mazzi (Iskra), mag. socijalnog rada, praktičar Realitetne terapije, majstor praktičar NLP-Voditelji:
Predavanje će održati Željka MazziVoditelji:

S radošću Vas očekujemo.

Predsjednica: