Poziv roditeljima u Školu za roditelje: radionice roditeljskih kompetencija
Autor: Ljiljana Studeni, 16. 9. 2014.

Poštovani roditelji,

srdačno Vas pozivamo u „Školu za roditeljeu organizaciji Iskre - Centra za edukaciju i        savjetovanje. „Škola za roditelje“ se sastoji od ciklusa od 8 interaktivnih radionica i dio je  projekta „Iskra centar za obitelj i zajednicu“ kojeg provodimo u partnerstvu sa Centrom za socijalnu skrb Zagreb – ured Sesvete, Knjižnicama Grada Zagreba i OŠ Jelkovec.

(Više informacije pogledati pod "opširnije".)

Cilj škole je unapređivanje i jačanje roditeljskih kompetencija. Roditelji će u ovoj školi imati priliku steći nove uvide i spoznaje o odgojnim metodama, čuti druge roditelje i njihove načine nošenja odgojem djece, dobiti podršku i stručni savjet,a i mogućnost za novo prijateljstvo i stvaranje iskustvene mreže roditelja.

Mjesto provedbe radionica: Knjižnica Jelkovec, V. Stahuljaka 3 (Naselje Novi Jelkovec) prema slijedećem rasporedu:

1. Radionica „Uspješna komunikacija u obitelji“ – 25.rujna 2014. od 18 do 20 sati
  2. Radionica „Emocionalni i socijalni razvoj djece“ – 2. listopada 2014. od 18 do 20 sati
  3. Radionica „Stilovi odgoja djece i dječje psihološke potrebe“ - 9. listopada 2014. od 18 do 20 sati
  4. Radionica „Vještine rješavanja problema“ – 16. listopada 2014. od 18 do 20 sati
  5. Radionica „Postavljanje granica u odgoju djece“ – 23. listopada 2014. od 18 do 20 sati
  6. Radionica „Razvoj samopouzdanja kod djece“ – 30. listopada 2014. od 18 do 20 sati
  7. Radionica „Agresivnost kod djece“ – 6. studenog 2014. od 18 do 20 sati
  8. Radionica „Utjecaj obiteljske atmosfere na dječji razvoj “ – 13. studenog 2014. od 18 do 20 sati

Voditeljice su Željka Mazzi, mag. socijalnog rada i Jelena Okroša, mag. psihologije.

Radionice za roditelje su besplatne.Željka Mazzi (Iskra), mag. socijalnog rada, praktičar Realitetne terapije, majstor praktičar NLP-Voditelji:
Predavanje će održati Željka MazziVoditelji:
Interes za sudjelovanje na radionicama možete prijaviti na slijedeće kontakte:
info@iskra-ces.hr ili na telefon 098 322-289.

S radošću Vas očekujemo.

Predsjednica: