OBAVIJEST:Odabir obrazovnog programa Druge ekonomske škole u Zagrebu
Autor: Ljiljana Studeni, 29. 6. 2014.

Poštovani učenici i roditelji,
zbog tehničkih poteškoća trenutno nije moguće odabrati Drugu ekonomsku školu u izbor obrazovnih programa na aplikaciji za upis u prve razrede srednjih škola.

Otvorite "OPŠIRNIJE" i pogledajte više informacija o upisu u Drugu ekonomsku školu u Zagrebu.

Molimo vas budite strpljivi i provjerite na web stranici Druge ekonomske škole novosti u vezi odabira ekonomskog programa.
Krajnji rok prijava i odabira obrazovnih programa je  8.7.2014. stoga vas molimo za strpljenje dok tehničke službe ne riješe dotični problem.

Samo da podsjetimo, 29.6.2014. je krajnji rok za odabir onih škola koji za uvjet upisa zahtjevaju polaganje prijemnih ispita, što nije slučaj u Drugoj ekonomskoj školi. Sve do 8.7.2014. učenici imaju mogućnosti i vremena odabrati sve programe koje žele uvrstiti u svoj izbor.