Uspjeh OŠ Jelkovec na Prvenstvu Grada Zagreba u rukometu
Autor: Ljiljana Studeni, 17. 6. 2014.

Ova školska godina bit će zapamćena i po uspjehu rukometašica naše škole koje su osvojile 1. mjesto na Prvenstvu Grada Zagreba u rukometu, za djevojčice od 4. do 6. razreda.

Više informacije pročitajte klikom na "OPŠIRNIJE".

Naše su rukometašice došle do pobjede nakon što su u finalu pobijedile OŠ Malešnica s rezultatom 13 : 11 i to nakon boljeg izvođenja sedmeraca.

Sudjelovale na poludržavnoj završnici u Garešnici te osvojile 3. mjesto u konkurenciji šest županija: Grada Zagreba, Bjelovarsko-bilogorske, Krapinsko-zagorske, Međimurske, Varaždinske i Koprivničko-križevačke.

Čestitke talentiranim rukometašicama i treneru Ivanu Bertoviću, prof. tjelesne i zdravstvene kulture koji je naše učenice doveo do ovih sportskih uspjeha!