'USUSRET USKRSU' radionica roditelja i učenika 2.a razreda
Autor: ANICA KEDAČIĆ, 2. 4. 2014.

Roditelji, učenici, braća i sestre te prijatelji učenika 2. a razreda sudjelovali su na radionici 'Ususret Uskrsu'.  Uživali su u glazbenom programu koji su učenici sami pripremili te u usmenom izlaganju roditelja o svom zanimanju. Zajedno su izrađivali čestitke i čestitali 5. rođendan Školi. Uz sokove i slatkiše skupili su dobrovoljne priloge za školsku knjižnicu.

Pjesmom, plesom i recitacijama učenici su odmah na početku izmamili osmjehe svojih roditelja.

Roditelji učenika usmenim izlaganjem i praktičnim radom upoznali su učenike sa svojim zanimanjima.

Zajedničkim radom izradili su čestitke i čestitali svojoj Školi 5. rođendan. Nakon kratke izložbe učenici su kupili svoje čestitke te tako doprinijeli plemenitoj akciji za školsku knjižnicu.

Nakon radionice uslijedilo je druženje uz sokove i slatkiše.