Mjesec ljubavi obilježili smo kroz projekt - Ljubav je kemija
Autor: Administrator , 25. 2. 2013.

Povodom Valentinova osmaši OŠ Jelkovec pod organizacijom profesorice Červeny sudjelovali su u projektu „Ljubav je kemija“...

Cilj projekta bio je povezati značenje ljubavi sa kemijom kao školskim predmetom. Za projekt učenici su imali 2 tjedna, izrađivali su ga na satu informatike uz pomoć učiteljice informatike Mareljić Babić, te su ih također  dovršavali zajedno u knjižnici. Učenici su izradili medijski i zidni plakat, a za najbolji plakat glasovali su učenici šestih i osmih razreda. Učenici 8.b razreda izradili su najbolji zidni plakat, a učenici 8.e razreda najbolji medijski plakat.

Zidni plakat učenika 8.b

Medijski plakat 8.e

Medijske plakate ostalih razreda pogledajte ovdje.