Nasilje - za nasilje nema opravdanja
Autor: Administrator , 3. 12. 2012.

U petak, 30. studenoga u našoj se školi održala predstava Zijaha Sokolovića pod organizacijom Ministarstva zdravstva i socijalne skrbi, Policijske uprave zagrebačke i drugih. Predstava se zvala „Nasilje - za nasilje nema opravdanja“, a održala se u sklopu kampanje „Živim život bez nasilja“.

U projektu sudjeluju neki od najboljih hrvatskih glumaca kao što su Marija Škaričić, Krešimir Mikić, Daria Lorenci i dr. Oni su to veoma duhovito i suvremeno izveli pa su je učenici odlično prihvatili.

Napisala: Sara Borzić, učenica 8.d razreda