Sjećanje na Vukovar
Autor: Administrator , 16. 11. 2012.

16.studenoga 2012. osmaši su se s profesorima okupili ispred škole kako bi odali počast Vukovaru.

Kratkim tekstualnim uvodom su se prisjetili okupacije i pada Vukovara. Tekst su pročitale učenice osmih razreda spomenuvši i priču novinara Siniše Glavaševića nazvanu ''Priča za roditelje''. Ta priča je odabrana zbog toga što nam poručuje da su djeca bogatstvo svijeta i da im roditelji trebaju omogućiti sretno djetinjstvo koje djeca u Vukovaru nisu imala. U čast svim žrtvama zapalili su svijeće tako što je svaki učenik dobio jednu lučicu. Svi zajedno su ih posložili u obliku križa i izmolili kratku molitvu pod vodstvom vjeroučitelja Ivana Markulina.

Pogledajte u foto-galeriji.