Humano lice policije: Darovano 120 knjiga knjižnici naše škole
Autor: Mirela Mareljić Babić, 3. 10. 2012.

U sklopu projekta „Knjigama do osmjeha“ danas je Zaklada policijske solidarnosti darovala knjige knjižnici naše škole.

U ime Zaklade knjige su uručili upravitelj Zaklade Dubravko Novak, tajnica Zaklade Helena Biočić, načelnik Policijske postaje Sesvete Danijel Žugel i njegov pomoćnik za policiju Adam Mikić.

Školska je knjižnica tako bogatija za šest naslova, odnosno ukupno 120 knjiga.

Dubravko Novak je istaknuo da je cilj projekta „Knjigama do osmjeha“ darivanje knjiga i slikovnica ustanovama koje skrbe o djeci na području svake policijske uprave.

Ravnateljica naše škole, Renata Flajhar zahvalila se na donaciji koja će obogatiti zbirku školske lektire.

- Ova suradnja danas samo je jedan vid dobre suradnje koju naša škola ima sa sesvečanskom policijom – rekla je ravnateljica Flajhar.

Kreativni učenici naše škole su u  znak zahvale Zakladi, darovali album sa svojim likovnim radovima na temu policije, a ravnateljica je upravitelju Zaklade uručila i zahvalnicu.

Snježana Babić