"Sigurno i vješto u prometu"
Autor: Mirela Mareljić Babić, 24. 8. 2012.

Auto-klub Sesvete zajedno s Hrvatskim autoklubom organizira tradicionalnu prometno-edukativnu akciju „Sigurno i vješto u prometu“.

Prometno edukativna akcija održati će se u Sesvetama, dana 8.9.2012 godine (subota) s početkomu u 10.00 sati na Trgu D. Domjanića.

U provedbu cjelokupnih aktivnosti uključeni su Ministarstvo unutarnjih poslova, Nacionalni program sigurnosti cestovnog prometa, Agencija za odgoj i obrazovanje i Grad Zagreb.

Akcija je vezana uz početak nove školske godine i namijenjena je djeci u dobi od 5 do 8 godina, njihovim roditeljima, kao i svim zainteresiranima.

Nazočnost djece i roditelja prometno edukatvim akcijama olakšati će vaše i naše djelovanje u povećanju sigurnosti sudjelovanja djece u prometu.