Zahvala na sudjelovanju u humanitarnoj akciji
Autor: Ljiljana Studeni, 11. 4. 2018.

Učenici, roditelji i djelatnici naše škole su još jednom pokazali da imaju velika srca. U humanitarnoj akciji čiji je cilj bio prikupljanje sredstava za pomoć u liječenju četverogodšnje djevojčice Martine Marinović, zajedno smo uspjeli prikupiti iznos od 19. 080,25 kn te ga u predblagdansko vrijeme uručili obitelji djevojčice.

Veliko hvala roditeljima i učenicima škole koji su se odazvali te svojim pilozima doprinijeli ovom dobrom djelu, a također i svim dobrim ljudima koji su inicirali te sudjelovali u organizaciji akcije.

U iznimno toplom pismu obitelji Marinović koje je stiglo na školski e-mail, zamoljeni smo da i u njihovo ime zahvalimo svim dobrim ljudima na pomoći, što ovim putem i činimo.

Dragoj Martini želimo brzo i uspješno liječenje!